seznam článků

Stoprocentní hypotéka

Uvažujete o pořízení bytu, ale nemáte dostatek vlastní hotovosti pro spolufinancování hypotéky?

Díky 100% hypotéce si můžete bezpečně koupit vlastní byt nebo provést jeho modernizaci a rekonstrukci, aniž byste sami disponovali podstatnou částí potřebných finančních prostředků. I stoprocentní hypotéku pořídíte s nízkou úrokovou sazbou. Samozřejmostí je i kompletní servis při nastavení hypotéky a vyřizování všech potřebných formalit.

  

 

1. JEDNODUCHÉ VYŘÍZENÍ BEZ ZBYTEČNÝCH POPLATKŮ

Hypotéku získáte bez poplatku za vyřízení. U dokončených bytových jednotek je možnost odhadu (ocenění) zdarma hned u několika hypotečních bank. Při výstavbě domu můžete peníze čerpat rychle a bez předkládání faktur.

2. PENÍZE AŽ DO 100% HODNOTY NEMOVITOSTI

Neplatíte nic ze svého. Hypoteční banky Vám poskytnou úvěr v plné výši.

3. BEZPEČNÉ SPLÁCENÍ, KTERÉ NAZATÍŽÍ RODINNÝ ROZPOČET

Hypotéku můžete splácet podle svých potřeb – změnit výši splátek, odložit splátky nebo přerušit splácení. Hodit se vám bude možnost mimořádných splátek a dalších služeb. Splatnost je až 30 let.

4. PORADENSTVÍ PŘI VYŘÍZENÍ VŠECH POTŘEBNÝCH FORMALIT

Odborníci Stone & belter Vám zajistí kompletní servis nejen při schválení hypotéky, ale také při čerpání hypotéky (zajištění podkladů a jednání s katastrem, zajištění vinkulací na pojišťovně, apod.). Zároveň poskytujeme poradenství, kde zajistíme vhodným způsobem možná rizika Vašeho zdraví a majetku.

  

                                                                                                                (Článek byl sepsaný ve spolupráci s panem Martinem Zelenkou)

Komentovat

Komentáře

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.